Плоский накопичувальний водонагрівач бойлер Quartz Eris 50
- Готово до відправки
- Код: Eris 50
10 275 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Бойлер Quartz Thermal Technology Eris 50 - Плаский ємнісний електричний водонагрівач з «сухим» ТЕНом, об’ємом 50 л. Універсальний монтаж: вертикальний або горизонтальний.
Міцний сталевий зовнішній корпус з порошковим фарбуванням. Сталевий емальований внутрішній бак з покриттям з BIO-склопорцеляни, максимальним робочим тиском 7 бар. Ізоляція Super Foam високої щільності. Оригінальний дизайн з підсвічуванням діодної стрічки на фронтальній панелі. Механічне регулювання температури за допомогою зовнішнього регулятора з трьома режимами потужності і перемикачами потужності нагріву.
Два надійних «сухих» ТЕНи з нержавіючої сталі та широким фланцем 93 мм для зручного очищення бака від бруду та накипу, потужністю ‐ 2000 Вт (800 Вт + 1200 Вт). Колба ТЕНів з нержавіючої сталі. Два окремих термостати: регулювальний та запобіжний з вбудованою кнопкою розблокування при перегріві. Магнієвий анод.
Комплект поставки: водонагрівач, мережевий електричний кабель з євро-вилкою та ПЗВ, кріплення (анкери 2 шт), запобіжний клапан 7 бар, інструкція з гарантійним талоном. Гарантія на внутрішню ємність - 5 років, повна гарантія - 1 рік. Габаритні розміри (ВхШхГ) 910x434x250 мм
- Універсальний монтаж: вертикальний або горизонтальний.
- Міцний сталевий зовнішній корпус з порошковим фарбуванням.
- Сталевий емальований внутрішній бак з покриттям з BIO-склофарфору, максимальним робочим тиском 7 бар.
- Ізоляція Super Foam високої щільності.
- Оригінальний дизайн з підсвічуванням діодної стрічки на фронтальній панелі.
- Механічне регулювання температури за допомогою зовнішнього регулятора з трьома режимами потужності і перемикачами потужності нагріву.
- Два надійних «сухих» ТЕНи з нержавіючої сталі та широким фланцем 93 мм для зручного очищення баку від бруду та накипу, потужністю ‐ 2000 Вт (800 Вт + 1200 Вт).
- Колба ТЕНів з нержавіючої сталі.
- Два окремих термостати: регулювальний та запобіжний з вбудованою кнопкою розблокування при перегріві.
- Магнієвий анод.
- Комплект поставки: водонагрівач Eris, мережевий електричний кабель з євровилкою та ПЗВ, кріплення (анкери 2 шт), запобіжний клапан 7 бар, інструкція з гарантійним талоном.
- Гарантія на внутрішню ємність - 5 років, повна гарантія - 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 65 хв |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 20.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 434 мм |
| Глибина | 250 мм |
- Ціна: 10 275 ₴





