Насос циркуляційний Grundfos ALPHA1 25-40 130 220-240V 9H (93094214)
- Під замовлення
- Код: 93094214
Відправка з 05 червня 20268 345 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Циркуляційний насос Grundfos ALPHA1 розроблений для надійної та економічної роботи. Це міцний і високоефективний циркуляційний насос з герметичним ротором, оснащений двигуном з регулюванням обертів. Насос ALPHA1 призначений для циркуляції рідин в системах опалення та кондиціонування.
Режими керування насосом дозволяють адаптувати роботу насоса до конкретної системи. Насос ALPHA1 можна налаштувати на три режими керування: постійний тиск, пропорційний тиск і постійна крива. Для кожного режиму можна налаштувати три рівні потужності (вибрати з трьох кривих).
Циркуляційний насос ALPHA1 оснащений захистом від сухого ходу або функцією надійного запуску в разі засмічення насоса. На панелі управління насоса відображаються можливі повідомлення про помилки, що вказують на несправності насоса або проблеми в системі.
Режими керування
Насос оснащений режимом для нагрівальних елементів, режимом для підігріву підлоги та режимом постійних обертів. Кожен режим має три рівні обертів – для адаптації роботи відповідно до системи та оптимізації енергоспоживання.
Підключення роз'єму без використання інструментів
Важільний роз'єм для підключення кабелю живлення дозволяє легко підключити електропроводку без використання інструментів. Це спрощує введення в експлуатацію та економить час, проведений у клієнта.
Надійний запуск
Немагнітний вал і підшипники зменшують ризик засмічення брудом або магнетитом. У малоймовірному випадку засмічення насоса двигун буде повторно запускатися з максимально можливим крутним моментом, забезпечуючи запуск навіть у складних умовах.
Захист від сухого ходу
Насос ALPHA1 зупиняється, якщо виявлено сухий хід, щоб запобігти пошкодженню.
Функція автоматичного розгерметизації
Насос ALPHA1 автоматично розгерметизується, що економить час монтажників, оскільки немає необхідності розгерметизовувати його вручну.
Продуктивність при високих температурах навколишнього середовища
Насос ALPHA1 розроблений для надійної роботи при температурах навколишнього середовища до 55 °C, а при інтеграції в сучасні опалювальні прилади забезпечує оптимальну продуктивність і тривалий термін служби.
Тиха робота
Насос ALPHA1 забезпечує тиху роботу з рівнем шуму всього 32 дБ(А), що підвищує комфорт у житлових будівлях і на робочих місцях.
Зручна панель управління
Панель управління насосом дозволяє легко налаштувати його за допомогою однієї кнопки і оснащена індикатором для сигналізації про несправності насоса або проблеми в системі. Зсканувавши QR-код на насосі, ви можете завантажити актуальну інструкцію з монтажу та експлуатації, а також іншу документацію до насоса.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Сербія |
| Виробник | Grundfos |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 4 м |
| Пропускна здатність | 2.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 27 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 1.79 кг |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
- Ціна: 8 345 ₴




