Насос циркуляційний Grundfos ALPHA1 GO 25-40 130 220-240V (93074186)
- Під замовлення
- Код: 93074186
Відправка з 05 червня 202613 707 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Нове покоління циркуляційних насосів Grundfos ALPHA GO
Зустрічайте новітню серію циркуляційних насосів Grundfos, що пропонує сучасні технології, просту установку та економічну експлуатацію. Три нові версії поступово замінюють попередні моделі ALPHA3, ALPHA2 та ALPHA1 L – і пропонують ще більше переваг.
ALPHA2 GO – розумний насос нового покоління
У поєднанні з новим мобільним додатком Grundfos GO він пропонує інтуїтивно зрозуміле та наочне налаштування, з яким впорається кожен. Нова унікальна функція «посібник з налаштування» дозволяє точно налаштувати насос відповідно до параметрів вашої системи опалення. Відмінне рішення для швидкої заміни старих електронних насосів.
ALPHA1 GO – ідеальне рішення для заміни старих типів
Розроблено для легкої заміни старих неелектронних насосів. Легко встановлюється і забезпечує високу енергоефективність. Відмінне рішення для модернізації існуючих систем опалення.
ALPHA1 – економічний вибір
Базова модель з простим управлінням і надійною роботою. Ідеальний вибір, якщо ви шукаєте економічне рішення без зайвих функцій.
Серія циркуляційних насосів ALPHA GO призначена для встановлення в системах опалення в одно- та двоповерхових будинках. Вони можуть встановлюватися як окремі або вбудовані циркуляційні насоси, але завжди забезпечують максимальний комфорт та економію енергії.
Вони дозволяють швидко і без проблем замінити існуючі, старі та нові насоси. Водночас вони спрощують введення в експлуатацію і позбавляють вас сумнівів щодо ефективності роботи всієї системи завдяки підключенню до професійного посібника з налаштування в додатку Grundfos GO.
ALPHA1 GO — це високоякісний циркуляційний насос з функціями, що забезпечують найкращу продуктивність. Насос підходить для заміни вбудованих циркуляційних насосів UPS та окремих циркуляційних насосів.
Нові та вдосконалені характеристики, такі як:
- Заміна старих окремих та вбудованих насосів
- Автоматичне розповільнення
- Захист від сухого ходу
- Надійний пуск / посилений пусковий момент
Один насос у двох варіантах.
Відтепер достатньо мати в автомобілі два насоси, якими можна замінити більшість окремих циркуляційних насосів і до 70% вбудованих циркуляційних насосів, які зараз використовуються в системах опалення.
За допомогою функції GO REPLACE, яка є частиною додатка Grundfos GO, ви зможете за кілька кроків знайти заміну для існуючого циркуляційного насоса в системі.
Введення насоса в експлуатацію з мобільного телефону.
За допомогою посібника з налаштування ви забезпечите найточніше введення в експлуатацію на основі гідравлічного балансування системи опалення.
За допомогою посібника з налаштування в додатку Grundfos GO запуск відбувається швидше і забезпечується ідеальне налаштування системи, що забезпечує оптимальний комфорт при меншому споживанні енергії.
Чому насоси ALPHA GO?
- Швидший і кращий робочий процес
Завдяки двом насосам в автомобілі, достатньо одного візиту до клієнта, щоб вирішити питання заміни насоса без сумнівів щодо правильності його налаштування. Від установки до налаштування кожен крок є коротшим, простішим та інтуїтивно зрозумілішим. - Оптимальна продуктивність
Досягніть найвищої ефективності системи завдяки точному введенню в експлуатацію, яке знижує енергоспоживання системи та забезпечує її оптимальну роботу. - Оптимальний комфорт
Забезпечте ідеальний баланс між опаленням і комфортом завдяки властивостям насоса, який без проблем адаптується до будь-яких налаштувань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Сербія |
| Виробник | Grundfos |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 4 м |
| Пропускна здатність | 2.76 куб.м/год |
| Споживана потужність | 27 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 1.82 кг |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
- Ціна: 13 707 ₴




