Насос циркуляційний Grundfos ALPHA2 GO K 25-75 180 220-240V (93074275)
- Під замовлення
- Код: 93074275
Відправка з 05 червня 202623 659 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Зустрічайте новітню серію циркуляційних насосів Grundfos, що пропонує сучасні технології, просту установку та економічну експлуатацію. Три нові версії поступово замінюють попередні моделі ALPHA3, ALPHA2 та ALPHA1 L – і пропонують ще більше переваг.
ALPHA2 GO – розумний насос нового покоління
У поєднанні з новим мобільним додатком Grundfos GO він пропонує інтуїтивно зрозуміле та наочне налаштування, з яким впорається кожен. Нова унікальна функція «посібник з налаштування» дозволяє точно налаштувати насос відповідно до параметрів вашої системи опалення. Відмінне рішення для швидкої заміни старих електронних насосів.
ALPHA1 GO – ідеальне рішення для заміни старих типів
Розроблено для легкої заміни старих неелектронних насосів. Легко встановлюється і забезпечує високу енергоефективність. Відмінне рішення для модернізації існуючих систем опалення.
ALPHA1 – економічний вибір
Базова модель з простим управлінням і надійною роботою. Ідеальний вибір, якщо ви шукаєте економічне рішення без зайвих функцій.
Серія циркуляційних насосів ALPHA GO призначена для встановлення в системах опалення в одно- та двоповерхових будинках. Вони можуть встановлюватися як окремі або вбудовані циркуляційні насоси, але завжди забезпечують максимальний комфорт та економію енергії.
Вони дозволяють швидко і без проблем замінити існуючі, старі та нові насоси. Водночас вони спрощують введення в експлуатацію і позбавляють вас сумнівів щодо ефективності роботи всієї системи завдяки підключенню до професійного посібника з налаштування в додатку Grundfos GO.
Насос ALPHA2 GO — це першокласний вибір, що пропонує високу продуктивність і функції, розроблені для будь-якої ситуації. Насос ALPHA2 GO призначений для заміни окремих та інтегрованих циркуляційних насосів UPM3 та UPM4.
Нові та вдосконалені характеристики, такі як:
- Посібник з налаштування
- Заміна старих окремо встановлених та інтегрованих насосів
- Попередження та записи тривог
- Виявлення повітря та видалення повітря
- Гідравлічне балансування
- Покращена функція AUTOADAPT
Один насос у двох варіантах.
Відтепер достатньо мати в автомобілі два насоси, які замінять більшість окремих циркуляційних насосів і до 70% інтегрованих циркуляційних насосів, які зараз використовуються в системах опалення.
За допомогою функції GO REPLACE, яка є частиною додатка Grundfos GO, ви зможете за кілька кроків знайти заміну для існуючого циркуляційного насоса в системі.
Введення насоса в експлуатацію з мобільного телефону.
За допомогою посібника з налаштування ви забезпечите найточніше введення в експлуатацію на основі гідронічного балансування опалювальної системи.
За допомогою посібника з налаштування в додатку Grundfos GO запуск відбувається швидше і забезпечується ідеальне налаштування системи, що забезпечує оптимальний комфорт при меншому споживанні енергії.
Чому насоси ALPHA GO?
- Швидший і кращий робочий процес
Завдяки двом насосам в автомобілі, достатньо одного візиту до клієнта, щоб вирішити питання заміни насоса без сумнівів щодо правильності його налаштування. Від установки до налаштування кожен крок є коротшим, простішим та інтуїтивно зрозумілішим. - Оптимальна продуктивність
Досягніть найвищої ефективності системи завдяки точному введенню в експлуатацію, яке знижує енергоспоживання системи та забезпечує її оптимальну роботу. - Оптимальний комфорт
Забезпечте ідеальний баланс між опаленням і комфортом завдяки властивостям насоса, який без проблем адаптується до будь-яких налаштувань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Сербія |
| Виробник | Grundfos |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 7.5 м |
| Пропускна здатність | 4.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 75 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 1.93 кг |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
- Ціна: 23 659 ₴




