Поверхневий насос Grundfos JP 5
- Немає в наявності
- Код: san1761
8 321 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Поверхневий насос Grundfos JP 5 – це відцентровий самовсмоктуючий насос. Призначення даного насоса – перекачування води з резервуарів, свердловин і колодязів, глибина яких становить не більше 8 м. Також може використовуватися для підвищення тиску в системах водопроводу. Підійде для водопостачання, як житлових будинків, так і адміністративних приміщень. Переваги моделі – робота з низьким рівнем шуму, а також простота експлуатації.
Поверхневий насос Grundfos JP 5 не вимагає технічного обслуговування, при тому що розрахований на довгий час роботи.
Поверхневий насос одноступінчатого типу, містить вбудовану теплову захист електродвигуна.
Гідравлічна частина і робоче колесо насоса виготовлені з нержавіючої сталі.
Поверхневий насос Grundfos JP 5 забарвлений методом електрофорезу, що перешкоджає корозії і гарантує захист.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Данія |
| Виробник | Grundfos |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 43 м |
| Споживана потужність | 775 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 55 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 242 мм |
| Довжина | 364 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 4 |
| Вага | 9 г |
- Ціна: 8 321 ₴

