Циркуляційний насос Wilo Star-RS 30/6
- Немає в наявності
- Код: san0342
5 156 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Wilo Star-RS 30/6 з різьбовим з'єднанням.
Область застосування
- у системах охолодження
- в системах кондиционирования
- в системах водяного отопления
Переваги
- простий монтаж
- надійність у роботі
- стійкий до струму блокування
- три ступені частоти обертання
Допустимі рідини, що перекачуються
- вода систем опалення
- водогліколева суміш
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Wilo |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 5.5 м |
| Споживана потужність | 99 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 3.5 |
| Вага | 2.6 г |
- Ціна: 5 156 ₴

