Електричний котел Kospel EKCO.L2 4
- Немає в наявності
- Код: san0353
22 973 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Електричний опалювальний котел Kospel EKCO.L2 4 призначений для обігріву приватних будинків, квартир, офісів та інших приміщень. Електричний котел забезпечує високий тепловий комфорт і точне регулювання температури. Повна автоматика і програмування роботи котла KOSPEL ставить його в низку найбільш комфортабельних приладів, які не потребують ні обслуговування, ні особливих вимог до монтажу та встановлення (немає потреби в спеціальних приміщеннях під котельню, а також димоходів і вкладишів до них).
Коефіцієнт корисної дії електричного опалювального котла KOSPEL перебуває на рівні 99,4%.
Складовою частиною котла KOSPEL є кімнатний регулятор температури, що дає змогу споживачеві запрограмувати необхідні температурні величини (денний, нічний і проти замерзання) у годинних і тижневих режимах. Регулятор покращує комфорт обслуговування та забезпечує до 30% економії електроенергії.
Електричний котел KOSPEL є одним із найсучасніших приладів свого типу в Європі. Технологія виготовлення та електронні модулі гарантують його автоматичну, безаварійну та безпечну експлуатацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kospel |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 4 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Електрика |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Вага | 17.2 кг |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 20 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В, 220~240 В |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 418 мм |
| Глибина | 153 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
- Ціна: 22 973 ₴

