Термостат з виносним датчиком Salus AT10F
- Немає в наявності
- Код: 615232891
923 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термостат з виносним датчиком Salus AT10F - доступний, простий і практичний механічний термостат з виносним датчиком (90 см), призначений для управління циркуляційним насосом або 2-х, 3-х ходовим клапаном з електроприводом в системах опалення чи ГВП.
Переваги
- Довжина виносного датчика 1,2 м
- Призначений в основному для включення циркуляційного насоса, котла або запуску клапанів
- Дуже легка установка
- Має дві опції підключення, включення вище заданої температури або включення нижче заданої температури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальна температура регулювання | 30 град. |
| Максимальна температура регулювання | 90 град. |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення та ГВП |
| Код 1С | 12479 |
| Код категорії на сайті | 84 |
- Ціна: 923 ₴

