Насос занурювальний Grundfos SQ 3-80 (96510208)
- Готово до відправки
- Код: 96510208
75 147 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос занурювальний Grundfos SQ 3-80 призначений для перекачування чистої води з глибоких свердловин з внутрішнім діаметром від 80 мм. Можливе також використання насосів у колодязях та ємкостях у вертикальному, похилому або горизонтальному положенні.
Переваги
- Захист від сухого ходу (захист насосної частини від виходу з ладу)
- Застосування тільки якісних, не схильних до корозії матеріалів
- Плавний пуск
- Захист двигуна від перевантаження, перегріву, зниженої і підвищеної напруги (подовжує життя електродвигуна)
- Високий ККД насоса
- Плаваючі робочі колеса з власними підшипниками (підвищується зносостійкість)
- Автоматичний перезапуск після спрацьовування вбудованого захисту будь-якого типу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна пропускна здатність | 3.5 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Споживана потужність | 2.3 кВт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр насоса | 74 мм |
| Код 1С | НФ-00000977 |
| Код категорії на сайті | 80 |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
- Ціна: 75 147 ₴


