Паяльник для пластикових труб Candan СМ-06-SET 1500W
- Немає в наявності
- Код: san3340
3 177 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльник для пластикових труб CANDAN СМ-06-SET 1500W призначений для з'єднання поліпропіленових труб і фітингів при будівництві систем опалення та водопостачання в приватних і промислових будівлях.
Комплектація:
- валіза
- паяльник
- насадки 20, 25, 32, 40 мм
- ножиці
- рулетка
- рівень
- затискний ключ
- 2 заглушки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Candan |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 40 мм |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна робоча температура | 320 град. |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Максимальна загальна вага | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код 1С | НФ-00000287 |
| Код категорії на сайті | 257 |
- Ціна: 3 177 ₴



