Насосная станция Grundfos JPA 4-47 PT-H (98946108)
- Немає в наявності
- Код: 98946108
12 150 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насосна установка Grundfos JPA 4-47 PT є автоматичною комплектної установкою водопостачання, до складу якої входять самовсмоктуючий насос JPA 4-47 з вбудованим ежектором, мембранний напірний бак 20л, реле тиску, манометр, а також кабель зі штекером із заземлюючим контактом. Станція JPA 4-47 Grundfos (Грундфос) для водопостачання в приватних будинках, подачі води з колодязів і цистерн, підвищення тиску, поливу.
Установка JPA Grundfos (Грундфос) - чудове рішення для власників заміських будинків, ділянок і дач. Ця насосна станція Грундфос ефективно справляється з виконанням завдань, крім того, вона проста в управлінні, надійна і довговічна.
Область застосування
- Водопостачання приватного будинку.
- Подачі води з колодязів і накопичувальних резервуарів.
- Підвищення тиску в існуючих системах водопостачання.
- Садівництва.
- Сільського господарства.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Країна виробник | Угорщина |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Максимальний напір | 47 м |
| Об'єм гідробака | 20 л |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Захист від перегріву | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 321 мм |
| Довжина | 492 мм |
| Висота | 496 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність (W) | 850 |
| Вага | 17.5 г |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 40 |
- Ціна: 12 150 ₴



