Бездротове модульне реле Salus SR600
- Немає в наявності
- Код: 615171351
2 655 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротове модульне реле Salus SR600 - це перемикаючий реле, яке дозволяє включати або вимикати різні електричні прилади потужністю до 3500 Вт (16 А при 220 В). Реле можна встановити в подрозеточную коробку, або окремо. Пристрій використовуйте разом з універсальним шлюзом інтернету (UGE600 - продається окремо!) і додатком для Розумного Будинку – SALUS Smart Home.
Властивості
- Безпотенційний вихід (Volt-free) - (COM/NO)
- Реле 16A компактних розмірів
- Може працювати за розкладом
- Може керувати освітленням в будинку
- Може управляти електричним нагрівальним обладнанням, електричним теплою підлогою
- Може бути використаний як імпульс для запуску систем One Touch в системі Smart Home)
- Може працювати за алгоритмом, визначеним через систему One Touch або за рахунок зовнішнього перемикача (клеми S1/S2)
Характеристики
| Харчування: | 230 V AC 50 Hz |
|---|---|
| Макс. навантаження: | 16 (5) A |
| Сигнал RF: | ZigBee 2.4 GHz HA 1.2 |
| Вихід: | NO/COM |
| Керуючі клеми: | S1 і S2 |
| Робоча температура: | -20°C - 60°C |
| Розмір [мм]: | 45 x 45 x 20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код 1С | R1208 |
| Код категорії на сайті | 262 |
- Ціна: 2 655 ₴

