Розумна розетка Salus SPE600
- Немає в наявності
- Код: san3547
3 829 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розумна розетка Salus SPE600 підключається безпосередньо до електричних розеток (як розширення), це дає можливість користувачу управлят будь-яким пристроєм, підключеним до цієї розетки.
Пропонуємо розумні розетки, які підходять до найбільш популярним розеток, що застосовуються в ЄС, а також у Великобританії. Пристрій використовуйте разом з універсальним шлюзом інтернету (UGE600) і додатком для Розумного Будинку – SALUS Smart Home.
Характеристики| Харчування: | 230 V AC 50 Hz |
|---|---|
| Макс. навантаження: | 16 A |
| Клас захисту: | IP 30 |
| Частота: | ZigBee Pro HA 1.2 |
| Розміри [мм]: | 42 x 76,9 x 42 |
| Підключення: | 2 - EU Жила, вилка Schuko і розетка Schuko |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 76.9 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код 1С | R1223 |
| Код категорії на сайті | 262 |
- Ціна: 3 829 ₴

