Насос циркуляційний Grundfos ALPHA2 L 25-60 130 (95047563)
- Немає в наявності
- Код: 95047563
9 904 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Циркуляційні насоси Grundfos ALPHA2 25-60 130 використовуються для циркуляції води або гликольсодержащих рідин в регульованих системах опалення та в системах опалення зі змінною витратою. Функція AUTOadapt ALPHA2 регулює перепад тиску у відповідності з поточними потребами системи, немає необхідності регулювати насос самостійно – він все зробить за вас. Також є 3 фіксовані швидкості, 3 режими постійного тиску, 3 режими пропорційно тиску.
Області застосування:
Циркуляція гарячої води в системах опалення. Насоси з гідравлічною частиною, виконаної з нержавіючої сталі, застосовуються в побутових системах гарячого водопостачання.
Особливості та переваги:
- Контроль параметрів за пропорційним тиску.
- Контроль параметрів по постійному тиску.
- Можливість роботи з постійної кривої (3 швидкості).
- Функція нічного режиму експлуатації.
- Вбудований частотний перетворювач швидкості, нового покоління в системі класифікації по енергоспоживанню.
- Ротор на постійних магнітах, компактний статор.
- Індикатор споживаної потужності.
- Керамічний вал, радіальні підшипники.
- Робоче колесо з композитного матеріалу.
Опції:
- Виконання з корпусом з нержавіючої сталі.
- Виконання з воздухоотделителем.
У цьому насосі використані найновіші технології і матеріали, які зустрічаються на ринку насосного обладнання. Це новий енергоефективний насос для опалення, який допоможе вам, заощадить ваші гроші і час.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Данія |
| Виробник | Grundfos |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 3 |
| Вага | 2.1 г |
- Ціна: 9 904 ₴

