Рушникосушка водяна Gorgiel Europa AE 151/56
- Готово до відправки
- Код: san0952
5 448 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталеві рушникосушки Gorgiel Europa AE 151/56 торгової марки Europa AE це бездоганна якість виготовлення. Можливість використання поверхні нагріву для сушки рушників і одягу, зберігаючи необхідну температуру в приміщенні. Нескладний монтаж і традиційна форма основні переваги нагрівача. Матеріал з низьковуглецевий сталь. Оформлення поверхні полиестро-епоксидными фарбами.
Опис товару
- Полотенцесушитель Europa AE застосовується для обігріву ванних кімнат, сушіння рушників, одягу і т. п., виконуються із сталевих труб.
- Матеріал - низьковуглецевий сталь, нелегированная
- Конструкція – радіатор вертикальний типу D 40x30, труба Ø 20
- З'єднання – нижнє, хрестове
- Кількість отворів - 4G ½
- Оснащення – заглушка½, воздуховіддільник ручної½, монтажні втулки
- Оздоблення поверхні – покриття полиэфиро–епоксидною фарбою
- Робочий тиск - до 1 MPa
- Сертифікати – позначення виробу символом CE на підставі випробувань (ITGS)
- Можливе додаткове оснащення: вентилі, тени, поручні для рушників
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorgiel |
| Країна виробник | Польща |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 797 Вт |
| Робоча температура | 95 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1510 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Міжосьова відстань | 510 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.59 г |
| Код 1С | 3329 |
| Код категорії на сайті | 48 |
- Ціна: 5 448 ₴

