Насос циркуляційний Grundfos UPS 25-60 N 180 (96913085)
- Немає в наявності
- Код: 96913085
18 480 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Grundfos UPS 25-60 180 N являє собою малогабаритний циркуляційний насос з практично безшумною роботою і економним споживанням електроенергії. Насос, оснащений електродвигуном з мокрим ротором і захищеним статором, без сальникових ущільнень, з двома ущільнювальними кільцями. Підшипники змащуються рідиною, що перекачується.
Робоче колесо, виготовлене з термостійкого композитного матеріалу, надає агрегату антикорозійну стійкість. Обмотки електродвигуна стійкі до струму блокування, тому він не потребує додаткового захисту. Для зручності технічного обслуговування електродвигун можна зняти, не проводячи демонтаж насоса з системи.
Циркуляційний насос UPS 25-60 180 N використовується для циркуляції води в системах опалення та гарячого водопостачання, а також в системах обігріву підлог.
Особливості:
- широкий діапазон параметрів
- висока економічність
- низький рівень шуму
- просте електричне підключення
- високоякісні матеріали
- тривалий термін служби
Характеристики насоса:
- Керамічні вал і радіальні підшипники.
- Осьовий підшипник з графіту.
- Гільза ротора і підшипникова обойма зроблені з нержавіючої сталі.
- Корозійно-стійке робоче колесо, Складовою, PES/PP.
- Корпус насоса виготовлений з нержавіючої сталі.
- 1-фазний електродвигун, не вимагає додаткового захисту.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Данія |
| Виробник | Grundfos |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 3 |
| Вага | 2.6 г |
- Ціна: 18 480 ₴

