Водяна рушникосушка Mario Люкс Б/П 1/2" 900х550/800мм
- Готово до відправки
- Код: 1.1.2306.02.P
7 644 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Доступні розміри | |
✅Люкс Б/П 1/2" 700х450/600мм |
|
✅Люкс Б/П 1/2" 700х550/600мм |
|
✅Люкс Б/П 1/2" 900х550/800мм |
Водяна рушникосушарка Люкс Б/П 1/2" 900х550мм з міжцентровою відстанню для підключення 800мм, діаметр підключення G 1/2'' складається з 9 ребер. Рушникосушарка Люкс Б/П 1/2" заводу виробника Mario виготовлена з нержавіючої сталі АІSI 304. Є можливість ⟳перевернути на 180° ; дзеркально відобразивши (справа наліво і лівосторонні перемички)
Комплект постачання
- рушникосушка - 1шт.
- комплект кріплень - 1шт.
- кран Маєвського - 1 шт.
- заглушка - 1шт.
- паспорт - 1шт.
- коробка - 1шт.
| Висота, мм |
900 |
|---|---|
| Ширина, мм |
550 |
| Глибина, мм |
170 |
| Міжцентрова відстань, мм |
800 |
| Кількість ребер, шт |
9 |
| Теплова потужність |
245 |
| Матеріал |
Нержавіюча сталь |
| Рекомендована потужність ТЕНа |
200 Вт |
| Діаметр підключення |
G1/2' |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 245 Вт |
| Кількість секцій | 9 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Хром |
| Тип підключення | Універсальне (ліворуч/праворуч) |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Міжосьова відстань | 800 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 7 644 ₴


